Doprava do night clubu v Praze zdarma - zavolejte nám a přivezeme Vás naším vozem zdarma

Skvělá atmosféra a příjemné prostředí v nočním klubu

V clubu Praha na Vás čekají krásné dívky, které by se rády seznámily

Obsluha a servis služby na vysoké úrovni v night clubu

Práce společnice - hledáme nové dívky do klubu v Praze

Vítáme Vás na stránkách Night Club Praha, pánského nočního klubu a baru AAA Exclusive Club (dále jen Night Club Praha). Night Club s příjemnou atmosférou, který naleznete v centru Prahy.

PRÁCE SPOLEČNICE

Chceš být nezávislá dívka, mít na studia, koupit si hezké oblečení nebo si našetřit na super káru?


Není nic jednoduššího než pro to něco udělat.


Hledáme vyjímečné krásné a mladé ženy na pozici společnice. Pokud je Ti 18 let a více, jsi okouzlující a přátelská dívka, čti dál.


Muži mají rádi dívky, které o sebe pečují, které jsou sexy a sebevědomé. Proto spoj příjemné s užitečným. Pokud víš co muži chtějí, bude pro Tebe práce společnice jednoduchá cesta k penězům.


Jestli jsi začátečnice, nemáš se čeho bát. Ve všem Ti pomůžeme a poradíme. Sama časem uvidíš, že ta odvaha do toho vstoupit stála za to.


Nabízíme, vysoký příjem, solventní klientelu, volnou pracovní dobu. Nebraň se práce společnice, tento diskrétní při výdělek Ti vylepší Tvou finanční situaci.


Zaručujeme diskrétnost, respektujeme soukromí a nabízíme reklamu formou propagace Tvé maličkosti na různých webových portálech, bezpečnost a profesionální korektní jednání. Samozřejmě, že totéž požadujeme i od vás.


Neváhej a zkus to. Napiš nebo zavolej, že máš zájem o práci společnice. Rádi tě přivítáme u nás v týmu.ŽÁDOST ONLINE NA PRÁCI NEBO BRIGÁDU


 

Night Club s vysokou reputací v Praze a jedinečnou atmosférou: 2006 - 2024 © Night-Club-Praha.cz  -  Mapa webu  -  Nahoru